O nas

Estancia del Vino importuje wysokiej jakości wina z Argentyny. Już sama nazwa naszej firmy łączy w sobie inspiracje, które ją zrodziły, dwa najbardziej charakterystyczne elementy kultury argentyńskiej: estancję symbolizującą rozległą pampę, tradycję gauczowską, umiłowanie dla ziemi i konia oraz wino, które otrzymało w 2011 roku tytuł narodowego napoju Argentyny.


Wina niosą ze sobą i opowiadają przeróżne historie; nasze wina są pełne pasji i temperamentu, który rodzi bezkresny i surowy krajobraz argentyński, ale złagodzone są przez ciepłe słońce, spokój i ciszę spowijające winnice, a przede wszystkim na długo pozostawiają po sobie ślad nie tylko na podniebieniu, ale i w pamięci. Wina od Estancia del Vino są wyselekcjonowane z uwagą i zaangażowaniem, z wiarą, że istnieje możliwość wysłania na drugi koniec świata tych nieskończonych argentyńskich przestrzeni chwilami zamkniętych w jednym gronie czy kieliszku wina.


Estancia del Vino oddaje w Wasze ręce, jakby powiedział gaucho - güen vino – „dobre wino”, i mamy nadzieję, że odnajdziecie w nim tę samą pasję, jaką w nas zrodziła Argentyna.

pole w argentynie

 

Nasi partnerzy:

 

facebook

Copyright © 2012 Estancia del Vino. Wszelkie prawa zastrzeżone.

developed by Phlox.pl