Odwiedź nas

Odwiedź nas w Stajni Chojnów!

stajnia chojnów

To tam zaczęła się nasza przygoda z Argentyną. Jeździectwo i pasja do koni zaprowadziły nas ze Stajni Chojnów na argentyńską pampę, gdzie koń jest nieodłącznym towarzyszem człowieka. To tam, podczas przemierzania w siodle od estancji do estancji bezkresnych argentyńskich krajobrazów, podczas wieczorów przy argentyńskim winie oraz wśród przyjaznej i rodzinnej atmosfery kultury gaucho zrodziła się także nasza pasja do Argentyny.

W Stajni Chojnów odnajdziecie wszystkie nasze wina* i atmosferę jaką znamy z argentyńskiej prowincji. Argentyna to też nieodłączne, słynne połączenie wina oraz mięsa i właśnie w Kuchni przy Stajni można odkryć czym jest to połączenie aromatów i smaków. Najwyższej jakości polska wołowina oraz nasze wyjątkowe argentyńskie wina to duet, który podbije każdego.

*Cena win w restauracji jest taka sama jak cena detaliczna win w sklepie internetowym.

 

TARDES ARGENTINAS

krowa z argentyny mieso
Raz w miesiącu organizujemy w Stajni Chojnów sobotnie WIECZORY ARGENTYŃSKIE z winem, kuchnią, kulturą oraz muzyką argentyńską. Zapraszamy! Informacje o najbliższym wieczorze można znaleźć na naszym fanpage'u na Facebooku, na stronie Stajni Chojnów lub pisząc na adres e-mail: estanciadelvino@hotmail.com

 

Dojazd do Stajni Chojnów (dokładny dojazd)


Wyświetl większą mapę

 

facebook

Copyright © 2012 Estancia del Vino. Wszelkie prawa zastrzeżone.

developed by Phlox.pl